Ďakujeme ;)
*Čiikita*
Aj já blahoželám,Čiiki,a Hermy.
Snad náš web dlho vydrží ,nebudeme sa hádať,budem dodržiavať pravidlá,apod.
Pac a pusu, KREATIVE .
Blahoželanie
LULU,Lucí, Kate :)
Dátum: 04.07.2012 | Vložil: Čiikita
:* :)
Dátum: 04.07.2012 | Vložil: LULU
Gratulujééém váááám !! :)*
Svátek
Dátum: 02.07.2012 | Vložil: Lucíček
Gratulujem.Som ráda
;DD
Dátum: 02.07.2012 | Vložil: Kate
Takej blahozielam dievcatka nech sa mate dobre a veb vam jde na 1°°%.. vasa kate
Ďakujem ;)
Dátum: 02.07.2012 | Vložil: Čiikita
Ahoj, ďakujeme.. Ako povedala Hermy, dúfam že nám to vydrží dlho :D
Děkuji
Dátum: 02.07.2012 | Vložil: Hermy
Děkuji mockrát Modríllko :k :-D a i tobě Lili a doufám, že nám to dlouho vydrží a že budeme mít nějaké úspěchy :-)
Re:Děkuji
Dátum: 02.07.2012 | Vložil: Kreative
Nie je zač :-***
svátek xD
Dátum: 02.07.2012 | Vložil: Lilienka45
Blahoželám, Gratulujem! :D