Aj já blahoželám,Čiiki,a Hermy.

Snad náš web dlho vydrží ,nebudeme sa hádať,budem dodržiavať pravidlá,apod.

Pac a pusu, KREATIVE . 

Privítajme nových adminov!

Ak vieme, 1.7. je sviatok moderátorov. My, my si svoj sviatok urobíme 2.7.-5.7.! Urobíme si menšie behy s gratuláciami, pesničkami, no čo? budeme predsa sláviť !

Takže Čiikita, Hermy , vitajte u nás!

Blahoželanie adminov píšte do komentárov :-)

Blahoželanie

LULU,Lucí, Kate :)

Dátum: 04.07.2012 | Vložil: Čiikita

Ďakujeme ;)
*Čiikita*

:* :)

Dátum: 04.07.2012 | Vložil: LULU

Gratulujééém váááám !! :)*

Svátek

Dátum: 02.07.2012 | Vložil: Lucíček

Gratulujem.Som ráda

;DD

Dátum: 02.07.2012 | Vložil: Kate

Takej blahozielam dievcatka nech sa mate dobre a veb vam jde na 1°°%.. vasa kate

Ďakujem ;)

Dátum: 02.07.2012 | Vložil: Čiikita

Ahoj, ďakujeme.. Ako povedala Hermy, dúfam že nám to vydrží dlho :D

Děkuji

Dátum: 02.07.2012 | Vložil: Hermy

Děkuji mockrát Modríllko :k :-D a i tobě Lili a doufám, že nám to dlouho vydrží a že budeme mít nějaké úspěchy :-)

Re:Děkuji

Dátum: 02.07.2012 | Vložil: Kreative

Nie je zač :-***

svátek xD

Dátum: 02.07.2012 | Vložil: Lilienka45

Blahoželám, Gratulujem! :D